מי אנחנו

פרויקט השופטים 64

פרויקט השופטים 64

בהרי ישראל אירופה מאגדת קבוצת חברות, אשר פועלת בענף
כ-45 שנה במהלכן יזמה ובנתה אלפי יחידות דיור, בתי מסחר, ובנייני תעשייה בישראל ובאירופה.

בהרי היא חברה יזמית וקבלנית המתמחה בבניית מבנים חדשניים ואיכותיים למגורים מתוך תחושת אחריות לשימור פני העיר ולפיתוחה, כיצירת מופת של האדריכלים והמהנדסים הפועלים בחברה.
אנחנו שואפים להוביל את ענף הבניה בארץ ולהוות לו מקור השראה כל הקשור לשיטות בניה מתקדמות, לאיכות המוצר הסופי ולאיכות השירות.

ההיסטוריה

בשנת 1974, בנה יונה בהרי, מייסד החברה, את פרויקט המגורים הראשון בבת ים.
בעקבות ההצלחה נקנו עוד ועוד שטחי בניה והחברה החלה להתבסס כאחת מחברות הבניה המובילות באיזור חולון, בת ים וראשון לציון. עם גל העלייה הגדול מחבר העמים, בסוף שנות ה-80, הועתקה עיקר הפעילות של החברה לאיזור הדרום: לערים אשדוד ויבנה. היקף הפרויקטים גדל והתרחב וכלל שכונות מגורים שלמות לרבות פארקים ירוקים, בריכות שחייה ומתקנים ציבוריים לרווחת הדיירים.

בסוף שנות ה-90 זיהתה החברה את הפוטנציאל הגלום באיזור השרון והחלה לרכוש קרקעות באיזורי הוד השרון ופתח תקווה לבניית מאות יחידות דיור.

השירות שלנו

אנחנו מודעים היטב לקושי ולחששות הכרוכים ברכישת דירה חדשה, לשם כך הקמנו את מחלקת השירות והסיוע ללקוחות - שתפקידה העיקרי הוא לתת מענה לכל שאלה ובעיה שלכם.

אנשינו מלווים את הלקוח ליווי צמוד ואיכפתי מרגע רכישת הדירה וגם לאחר מסירתה, ומסייעים לו במגוון של נושאים הקשורים בתהליך, החל ביעוץ בנושא משכנתאות וכלה בהמלצות תכנוניות ואדריכליות הקשורות לדירה.
השירות שלנו לא מסתיים במסירת הדירה, אנו מתחייבים לאיכות וזמינות גם לאחר כניסתכם לדירה.
אנחנו מכירים את לקוחותינו על בסיס אישי, ועושים, כל שביכולתנו, במסירות ובחריצות, כדי להעניק לכם חווית קניה אינטימית ונעימה.

אמנת השירות

  • ללוות אותכם לאורך כל שלבי הבניה החל משלב הרישום ועד לסיום השלמת הבית לשביעות רצונכם.
  • לגלות חריצות, מסירות ואיכפתיות ולטפל בכל צרכיכם האדמינסטריבים.
  • לא לחסוך במאמצים על מנת להיענות לבקשותיכם, תוך פניה לגורמים נוספים בחברה ומחוצה לה במידת הצורך, גם בסוגיות אשר חורגות מהגדרת התפקיד הבסיסית שלנו.
  • לעשות כמיטב יכולתנו בכל הקשור למילוי חובותינו המקצועיות.

ליווי אדריכלי

הדבר העיקרי שמייחד אותנו ומשותף לכל הפרויקטים שלנו הוא ההקפדה הבלתי מתפשרת על העיצובי הייחודי, הלא סטנדרטי של כל דירה ודירה.
כבר במפרט הבסיס של הדירה, כללנו מוצרים יחודיים אשר הושקעה בבחירתם מחשבה אדריכלית ועיצובית רבה.

אנחנו מאפשרים לרוכשים שלנו לערוך את השינויים הנחוצים בדירה כדי להתאימה לטעמם וצרכיהם.